Map Unavailable

Date/Time
Date(s) - 04.07.2019 - 06.07.2019
All Day

Location
централен площад

Categories


Фестивал на изкуствата в Бургас, част от инициативата БУЛЕВАРТ

В летния и пъстър фестивал  участват музиканти, певци, стенд-ъп изпълнители, живи статуи, карикатуристи, художници, театрални артисти, танцьори, илюзионисти, жонгльори, акробати, мимове, артисти на кокили и представители на други видове изкуство.

ПРОГРАМА

Сцена „На Общината“
Уличен театър:
Дуо „Барбароните“
17:30 часа; 19:00 часа Мини цирков спектакъл „Въй-въй-въй“
21:30 часа Огнено шоу „Огънче“

Театър „Дан-Дани“
18:30 часа; 20:00 часа; 21:00 часа „Уличен мюзикъл“

Сцени „Библиотека“, „Ротонда“, „Грамофона“
Рок групи и изпълнители
19:00 – 23:30 часа
„Алкохол Джаз Оркестър“, „Lek City Case“, Дилян и Костадин Дянкови, „КОГА“, „Авалон“, „Dixie Gins”, „Кову“, „GANG“, „Stiff Bones”, „The Pomorians“, „Еуфория“, Николай Райков

Сцени „Часовника“, „Розе“, „Фонтана на Богориди“, „Грамофона“
Класика и поп
17:30 – 23:30 часа
Дует Симона и Диана, Дуо „СмЕл“ , Трио „Butterfly“, Квартет „Вива“, Михаил и Стелла Михайлови, Трио „Бургас“, Дуо „Бургаски бриз“, Трио “Grey Jazz”, Ива

Сцена „Papa Beer”
DJ парти зона
19:30 – 23:00 часа
Jijo JazzProfilactika /4 юли/
Ivo eHappy Happy Hours /5 юли/
Ryaz Funky Monkey /6 юли/

Арт зона /алея Часовника – ул. „Лермонтов“/
17:30 – 23:30 часа
Надя Пеовска и Пенка Илиева – Чория – творчески работилници
Арт студио „Be creARTive“ – приложни и изящни изкуства
Йоана-София Вангелова и Александра Вучева – изработка на глинени и дървени фигурки за декорация и бижута
„Вино и рисуване“ с Енотека Wine&Friends и водещ Галина Попова
Христина Чанева – моментни рисунки, тематични творилници
ЛаМаленски Слайм – детска творческа работилница
Галерия „Вест“ – творческа работилница
Арт работилничка „Френе“

Пред сцени „Библиотека“, „Ротонда“, „Грамофона“
Танци
18:30; 20:00; 21:00 часа Танцов състав „НУР“ /6 юли/

Сцена „На Общината“
Танци
18:00 часа Zumba Fit Burgas /4 юли/
18:00; 19:30; 20:30 часа Капоейра Соушъл Клуб /5 и 6 юли/

До сцени „Розе“ и „Фонтана на Богориди“
Художници
17:30 – 23:30 часа
Елисавета Ангелова и Николай Ангелов – Гари
Велислава Гечева

Сцена „Papa Beer“
4 юли
18:00 часа Аглая – музикално изпълнение
18:00 часа Модно ревю на рокли от рециклирани материали

5 юли
18:30 часа Hashtag Studio – с Quiz на открито
19:00 часа Вълшебството на Зайн – български корифей илюзионист

6 юли
18:00 часа Вениамин Атанасов – музикално изпълнение с подкрепата на Галерия „Неси“
18:00 часа БулевАРТна йога с Миро

https://facebook.com/events/408392219888239/

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван.